Jump to content
#PolskaSzkołaBezpieczników

psb

Bezpieczeństwo fizyczne jest szerokim tematem. To nie tylko ochrona osób i mienia w rozumieniu Ustaw o ochronie osób i mienia. To pełne bezpieczeństwo fizyczne firm, organizacji, ale i zasobów. Czyli informacji, danych osobowych, mienia, pojazdów, budynków. 

Forums

 1. psb

  Co nowego w branży? Pomysły MSW, ULC (w lotnictwie cywilnym), ale też i wiele nowych pomysłów innych organizacji. Np. w bezpieczeństwie żywności BRC - brytyjska organizacja standaryzacyjna wymaga kontroli dostępu do linii produkcyjnych. Bezpieczeństwo fizyczne to nie tylko pracownik ochrony, to ogrom zadań i obowiązków. A tutaj - dwa zdania o wymaganiach wobec bezpieczeństwa fizycznego. 

  12
  posts
 2. psb

  Ochrona osób i mienia to działalność koncesjonowana. Oznacza to nadzór organu, wymagania wobec pracowników i kierowników. To, że na dziś często jest realizowana dość... swobodnie nie znaczy, że nie jest profesjonalna. 

  Zapraszamy profesjonalistów. Tym, co niby chronią branżę tworząc memy i ośmieszając - DZIĘKUJEMY. I nie zapraszamy.

  • No posts here yet
×
×
 • Create New...

Important Information

Pliki cookies to pliki, które pomagają nam w prawidłowym wyświetleniu treści. Jako gość możesz je przyjąć, klikając ZGADZAM SIĘ lub odrzucić (ustawienia przeglądarki znajdziesz na stronie ich dostawcy, nie odpowiadamy za Twoje ustawienia i narzędzia). Jeśli chce korzystać z forum jako uczestnik, to pewne Cookies muszą być zaimplementowane. Twój wybór.