Jump to content
#PolskaSzkołaBezpieczników

psb

Bezpieczeństwo fizyczne to nie tylko ochrona fizyczna. A dokładniej, ochrona fizyczna to tylko część. Zapraszamy security managerów, asset proteciton managerów i inne osoby. W ustawie o ochronie osób i mienia są to osoby "nadzorujące ochronę z ramienia przedsiębiorcy". 

W naszym podejściu jest to dużo więcej niż ochrona fizyczna. 

Forums

 1. psb

  Co nowego w branży? Pomysły MSW, ULC (w lotnictwie cywilnym), ale też i wiele nowych pomysłów innych organizacji. Np. w bezpieczeństwie żywności BRC - brytyjska organizacja standaryzacyjna wymaga kontroli dostępu do linii produkcyjnych. Bezpieczeństwo fizyczne to nie tylko pracownik ochrony, to ogrom zadań i obowiązków. A tutaj - dwa zdania o wymaganiach wobec bezpieczeństwa fizycznego. 

  18
  posts
  • Ochrona.pro
 2. psb

  Ochrona osób i mienia to działalność koncesjonowana. Oznacza to nadzór organu, wymagania wobec pracowników i kierowników. To, że na dziś często jest realizowana dość... swobodnie nie znaczy, że nie jest profesjonalna. 

  Zapraszamy profesjonalistów. Tym, co niby chronią branżę tworząc memy i ośmieszając - DZIĘKUJEMY. I nie zapraszamy.

  5
  posts
  • Krzysztof Różycki
 3. psb

  Obszar, który często nie jest zauważony w ochronie fizycznej, a więc ochronie przed uszkodzeniem czy zniszczeniem. Pożar, powódź, inne zagrożenia miejscowe prowadząc często do zniszczenia mienia, obiektów. 

  W naszym forum oddzielamy ten zakres od BHP, bo mimo powiązań i praktyki, jest to zupełnie inne działanie. 

  5
  posts
  • greg
×
×
 • Create New...

Important Information

Pliki cookies to pliki, które pomagają nam w prawidłowym wyświetleniu treści. Jako gość możesz je przyjąć, klikając ZGADZAM SIĘ lub odrzucić (ustawienia przeglądarki znajdziesz na stronie ich dostawcy, nie odpowiadamy za Twoje ustawienia i narzędzia). Jeśli chce korzystać z forum jako uczestnik, to pewne Cookies muszą być zaimplementowane. Twój wybór.