Jump to content
#PolskaSzkołaBezpieczników

psb

Bezpieczeństwo zakładów przemysłowych, produkcji, logistyki. Dedykowane forum dla bezpieczników i innych osób, które na co dzień pracują z zagrożeniami wypadkami, wybuchami, awariami przemysłowymi i wieloma innymi obszarami. 

Forums

 1. psb

  ATEX to skrót (nie akronim) od Atmospheres Explosives - atmosfery wybuchowe. Temat trudny, często zaniedbany. W tym forum próbujemy go odczarować. 

  4
  posts
  • Krzysztof Różycki
 2. psb

  SEVESO to dyrektywa UE związana z poważnymi awariami przemysłowymi. Implementowana do polskiego systemu prawnego przez rozdział w Ustawie - Prawo ochrony środowiska. To tam znajdziemy wymagania dla ZZR - zakładów zwiększonego ryzyka poważnej awarii przemysłowej i ZDR - dużego ryzyka poważnej awarii przemysłowej. 

  1
  post
  • greg
 3. psb

  Wszystko co związane z bezpieczeństwem przemysłowym w tzw. kategorii inne. Jak dyskusji na jakiś temat będzie więcej, wtedy zrobimy nową kategorię. 

  1
  post
  • greg
×
×
 • Create New...

Important Information

Pliki cookies to pliki, które pomagają nam w prawidłowym wyświetleniu treści. Jako gość możesz je przyjąć, klikając ZGADZAM SIĘ lub odrzucić (ustawienia przeglądarki znajdziesz na stronie ich dostawcy, nie odpowiadamy za Twoje ustawienia i narzędzia). Jeśli chce korzystać z forum jako uczestnik, to pewne Cookies muszą być zaimplementowane. Twój wybór.