Jump to content
#PolskaSzkołaBezpieczników

greg

Moderators
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. greg

  O projekcie

  Wiele osób może być zaskoczonych sposobem logowania się. Cóż. Przecież zostaje Facebook czy LinkedIn. Tam dalej dyskutujemy. Tutaj chcemy aby udział brały osoby, które realizują się w sektorze bezpieczeństwa. A więc IOD, managerowie bezpieczeństwa, security managerowie, ochroniarze, strażacy, ratownicy. Po prostu ludzie, którzy przychodzą po wiedzę, dyskusję a nie uznawanie świąt ważniejszych nad świętami. Weryfikacja zostaje po stronie... nie, wcale nie mojej. Po stronie użytkowników, którzy mogą zaprosić każdego. Ale to właśnie jest budowanie branży, budowanie środowiska. Naprawd
 2. To pytanie zadało nam naprawdę wiele osób. Cóż, odpowiedź jest chyba jasna? Prezydent Donald Trump został zbanowany, a to przecież szef jakby nie patrzeć jednego z najważniejszych krajów na świecie. Nie chcemy podzielić jego losu. Tym bardziej, że wiele naszych wpisów jest nie do końca po myśli "guru" branży. Dlatego zapraszamy do naszego forum, którego nie da się tak szybko i łatwo banować.
×
×
 • Create New...

Important Information

Pliki cookies to pliki, które pomagają nam w prawidłowym wyświetleniu treści. Jako gość możesz je przyjąć, klikając ZGADZAM SIĘ lub odrzucić (ustawienia przeglądarki znajdziesz na stronie ich dostawcy, nie odpowiadamy za Twoje ustawienia i narzędzia). Jeśli chce korzystać z forum jako uczestnik, to pewne Cookies muszą być zaimplementowane. Twój wybór.